IMG_9742.jpeg

Ceramika

Zachwyt uroczym profilem kwiatostanu lawendy w formie kłosa oraz zamiłowanie do tworzenia ceramicznego rękodzieła połączone wydały owoc w postaci ceramicznej kolekcji autorstwa firmy BISKWIT. Na wyrazistość kolekcji składa się zarówno jedna z najlepszych hiszpańskich glinek z terenów Andaluzji, jak i drugie życie prawdziwych kwiatów lawendy, których ślad (po wypalaniu roślin wraz z gliną) pokrywany jest kolorowym szkliwem.

Wszyscy lubimy napić się z ładnego kubka lub filiżanki. I lubimy mieć różne naczynia na różne okazje. Najlepiej oryginalne. W tę przyjemną modę wpisuje się też Lawendowy Ląd, proponując kubki i filiżanki wykonane ręcznie, z obowiązkowym lawendowym motywem.

Mamy się z czego napić, mamy i na czym zjeść - płasko i głęboko, w rozmiarze mniejszym i większym - wszystko to w jednej stylistyce z lawendowym motywem przewodnim.

Kolekcjonowanie magnesów z różnych miejsc i okoliczności to dzisiaj powszechna i przyjemna zabawa. My też mamy coś do kolekcji Twojej lub Tobie bliskich, których zbiory możesz uzupełnić upominkiem.

Są naprawdę piękne a jednocześnie bardzo praktyczne - ceramiczny materiał pasuje do łazienki lub kąpielowego salonu, lawenda kojarzy się ze świeżością, a niemałe otwory na odpływ wody z mydła to strzał w dziesiątkę. Korzystamy z nich osobiście i za nie poręczamy.

Mydelniczka z motywem lawendy

Mydelniczka z motywem lawendy

29,00 złCena