DSC_0544-1.jpg

Dla poszukiwacza drobiazgów

Małe jest i piękne, i skromne, i użyteczne. A najlepiej, gdy jeszcze choć ciut-ciut lawendowe. 

Kolekcjonujesz? Zbieranie magnesów z różnych miejsc i okoliczności to dzisiaj powszechna i przyjemna zabawa. My też mamy coś do Twojej kolekcji. Ceramiczny magnesik lub zawieszka to także świetny pomysł na drobny upominek.

Już przed wiekami odkryto, że talerzyk może mieć nie tylko funkcję użytkową, lecz także ozdobną - gdy leży na blacie mebla albo gdy wisi na ścianie. Łączy w sobie naturalność z oryginalnością i skromność z elegancją. 

W sypialniach i miejscach przechowywania ubrań, zwłaszcza wełnianych i skórzanych warto zadbać o źródło lawendowego aromatu, gdyż lawenda odstrasza mole odzieżowe i ułatwia zasypianie, uspokajając. Woreczki z lawendowym suszem okażą się tam zaś nie tylko przydatne, ale i dekoracyjne, dzięki pięknemu wzornictwu. Podobnie worki i woreczki z haftem – świetne do przechowywania mniejszych i większych przedmiotów albo produktów spożywczych lubiących płótno, jak np. pieczywo.

Wśród naszych zapachowych maskotek są i takie w rozmiarze XS. Przytul Miśka, Psiaka lub Kotka albo podaruj go komuś mniejszemu.

Jako mydelniczka nie należy do małych. Ale dzięki temu jest naprawdę piękna i bardzo praktyczna - niemałe otwory na odpływ wody z mydła to dobry pomysł, ceramiczny materiał pasuje do łazienki lub kąpielowego salonu, a dekor lawendy kojarzy się ze świeżością.

Mydelniczka z motywem lawendy

Mydelniczka z motywem lawendy

29,00 złCena