3_Dla_kompletujących_prezent.JPG

Dla kompletujących prezent

Czasem szykownym prezentem jest drobiazg. Innym razem kosz takich drobiazgów. Bywa że… dopiero komplet konkretów. Tutaj znajdziesz każde rozwiązanie. 

Szukasz oryginalnego prezentu? Jeżeli chcesz ozdobić czyjeś wnętrze wyjątkową dekoracją, to w Lawendowym Lądzie znajdziesz najróżniejsze obrazki – na ścianę i zarazem do postawienia na półce lub komodzie, zarówno te klasyczne – malowane farbą, jak i takie, które Cię zaskoczą. Suszone kwiaty i lawendowe panienki, wdzięcznie zerkające ze swych okienek. Dekory ceramiczne mniejsze i większe, za to wszystkie serdeczne. Każdy obrazek z przyjemnością ozdobi mieszkanie tych, których chcesz obdarować.

Chcesz wywołać okrzyk zachwytu? Nie możesz więc pominąć ręcznie wykonanej ceramiki z pracowni BISKWIT. Naczynia można dowolnie kompletować, dzięki czemu na każdą okazję możesz zaskoczyć czymś kolejnym do kompletu, utrzymanego w spójnej stylistyce z lawendowym motywem przewodnim, powstałym z wykorzystaniem prawdziwych kwiatów.Każdy produkt jest podwójnie wypalany i szkliwiony, co zapewnia mu trwałość i elastyczność. Można go nie tylko myć w wodzie, ale i w zmywarce.

Jeżeli chcesz zyskać wdzięczność obdarowanego i ubrać jego mieszkanie w aurę letniego zapachu, który przynosi odprężenie i wspomnienie wakacji, sprezentuj mu lawendowy olejek lub hydrolat. Roztoczyć ten aromat pomoże kominek zapachowy, skompletowany z olejkiem. Lawendowym aromatem wypełni się i łazienka, gdy do wanny gorącej kąpieli doda się kilka kropelek olejku lub spryska ręczniki wodą lawendową.Podaruj komuś wraz z kominkiem zapachowym lawendowy aromat do sypialni, a ułatwi mu zaśnięcie nawet po trudnym dniu. 

Olejek lawendowy

Olejek lawendowy

22,00 złCena
Woda lawendowa (hydrolat)

Woda lawendowa (hydrolat)

15,00 złCena
Kominek zapachowy z motywem lawendy

Kominek zapachowy z motywem lawendy

44,00 złCena

Upominek nie tylko dla joginów. Wielu z nas oddaje się relaksowi, ale nie wszyscy wiedzą, że podnosimy jego skuteczność, kładąc na zamknięte powieki poduszeczkę wyciszającą. Najlepiej gdy jest ona wypełniona aromatycznym suszem z lawendowych kwiatów. Możesz podarować komuś dotyk delikatnego jedwabiu chłodzącego oczy i ukojenie z unoszącego się w czasie relaksacji odprężającego aromatu. 

Poduszeczka zapachowa relaksacyjna na oczy

Poduszeczka zapachowa relaksacyjna na oczy

33,00 złCena
Przytulanka zapachowa Króliczka Lawusia

Przytulanka zapachowa Króliczka Lawusia

55,00 złCena

Przytulanki chwytają za serce nawet dorosłych, a co dopiero dzieci. Lalki typu Tilda - także w postaci zwierzątek w ubrankach o ładnych barwach i deseniach - dzięki naturalnym tkaninom i tekstylnemu wypełnieniu są ponadczasowe. Długie uszy Króliczki Lawusi, wypełnione lawendowymi kwiatkami pachną, wyciszając i pomagając w zaśnięciu, czyniąc z niej miły i praktyczny prezent – sprawiając więc radość i dzieciom, i ich rodzicom, którym spokojny sen dzieci też pozwala odpocząć.

Ręcznie malowany motyw lawendy na naturalnej tkaninie poduszki przykuje i ucieszy niejedno oko. Na dodatek, poducha wyróżnia się wśród innych świeżym, odprężającym zapachem, ułatwiającym i umilającym odpoczynek, jeśli zafundujesz sobie wersję z kiszką lawendową, czyli wkładanym do środka poduchy mieszkiem wypełnionym suszoną lawendą, długim aż na 1,5 m!

Ręcznie malowana poducha dekoracyjna z motywem lawendy

Ręcznie malowana poducha dekoracyjna z motywem lawendy

58,00 złCena

Idealne jako drobny upominek albo jako piękne dodatki do większego prezentu. Woreczki i poduszeczki ozdobione ładnym detalem - malowanym lub haftowanym motywem lawendy, tasiemką bądź prześwitem - sprawdzają się w tej roli zawsze. Są funkcjonalne i dekoracyjne. Obdarowany nimi będzie Cię miło wspominał za każdym razem, gdy poczuje lawendowy zapach przed snem i rozraduje wzrok dekorem.