3_Dla_kompletujących_prezent.JPG

Dla kompletujących prezent

Czasem szykownym prezentem jest drobiazg. Innym razem kosz takich drobiazgów. Bywa że… dopiero komplet konkretów. Tutaj znajdziesz każde rozwiązanie. 

Szukasz oryginalnego prezentu? Jeżeli chcesz ozdobić czyjeś wnętrze wyjątkową dekoracją, to w Lawendowym Lądzie znajdziesz najróżniejsze obrazki – na ścianę i zarazem do postawienia na półce lub komodzie, zarówno te klasyczne – malowane farbą, jak i takie, które Cię zaskoczą. Suszone kwiaty i lawendowe panienki, wdzięcznie zerkające ze swych okienek. Dekory ceramiczne mniejsze i większe, za to wszystkie serdeczne. Każdy obrazek z przyjemnością ozdobi mieszkanie tych, których chcesz obdarować.

Chcesz wywołać okrzyk zachwytu? Nie możesz więc pominąć ręcznie wykonanej ceramiki z pracowni BISKWIT. Naczynia można dowolnie kompletować, dzięki czemu na każdą okazję możesz zaskoczyć czymś kolejnym do kompletu, utrzymanego w spójnej stylistyce z lawendowym motywem przewodnim, powstałym z wykorzystaniem prawdziwych kwiatów.Każdy produkt jest podwójnie wypalany i szkliwiony, co zapewnia mu trwałość i elastyczność. Można go nie tylko myć w wodzie, ale i w zmywarce.