1_Kolekcja Dekoracje.JPG

Dekoracje

Trudno wyobrazić sobie mieszkanie bez żadnych dekoracji. Jednocześnie ważne jest, by każda z ozdób wzbogacała wnętrze i wpisywała się w jego atmosferę. W tym świetnie sprawdzają się dekoracje o charakterze naturalnym, a przez to ponadczasowym, wpisujące się zgrabnie w rozmaite wnętrza – skromne a wyjątkowe, bo jako efekt rękodzieła –niepowtarzalne.

Dom bez dekoracji w ramach lub ramkach? Raczej niemożliwe. W Lawendowym Lądzie znajdziesz zarówno te klasyczne, malowane farbą, jak i takie, które zaskoczą Cię swoją naturą. Suszone kwiaty, wychodzące na spotkanie, lawendowe panienki, wdzięczące się ze swych okienek, czy ceramiczne serca bijące rytmem domu. Każdy z nich z przyjemnością udekoruje mieszkanie. Twoje, lub tych, obdarowanych z miłych i wyjątkowych okazji. Od serca.

Talerzyk do zawieszenia z motywem lawendy

Talerzyk do zawieszenia z motywem lawendy

30,00 złCena

Już przed wiekami odkryto, że talerzyk może mieć nie tylko funkcję użytkową, lecz także ozdobną - gdy leży na blacie mebla albo gdy wisi na ścianie. Łączy w sobie naturalność z oryginalnością i skromność z elegancją. 

Twoja kanapa lub fotel, łóżko bądź szezlong nie mogą obyć się bez ocieplającej obecności poduchy. Im jest ich więcej, tym przytulniejsze gniazdko. Nasze poduchy zwracają uwagę ręcznie malowanym motywem lawendy na naturalnej tkaninie poszewki.

 

Na dodatek, poducha wyróżni się wśród innych świeżym, odprężającym zapachem, ułatwiającym i umilającym odpoczynek, jeśli zafundujesz sobie wersję z kiszką lawendową, czyli wkładanym do środka poduchy mieszkiem wypełnionym suszonym kwiatem lawendy, długim aż na 1,5 m!

Ręcznie malowana poducha dekoracyjna z motywem lawendy

Ręcznie malowana poducha dekoracyjna z motywem lawendy

58,00 złCena
Kominek zapachowy z motywem lawendy

Kominek zapachowy z motywem lawendy

44,00 złCena

Ręcznie zdobiony motywem lawendowych kwiatków kominek zapachowy w połączeniu z dającą ciepłe światło świeczką, stworzy w pomieszczeniu wyjątkowy nastrój, który idealnie wzbogacisz aromatem pochodzącym z kilku kropli lawendowego olejku.

Malutkie i milutkie drobiazgi, wciąż popularne nie tylko wśród kolekcjonerów - to wdzięczne dekoracje, które zajmują niewiele miejsca. Świetne jako ozdoba nie tylko małych mieszkań.

Stare jak świat, znane i lubiane jest połączenie funkcji zdobniczej z użytkową. U nas w postaci haftowanych worków i woreczków oraz serwety.

 

Chcesz sam napełnić swój woreczek suszem roślinnym, drobną bielizną, pasmanterią lub innymi drobiazgami? Nie ma sprawy. Chcesz przechować świeżo upieczony chleb, by zachował swą naturalność? Bez problemu. Woreczki z haftem są na to gotowe.

Serweta pod talerz wykonana jest z różnych kawałków tkanin naturalnych (bawełna) zszytych i ozdobionych haftem maszynowym, głównie motywem lawendy.

Woreczek bawełniany haftowany

Woreczek bawełniany haftowany

12,00 złCena
Serwetka/podkładka pod talerz (patchwork z haftem)

Serwetka/podkładka pod talerz (patchwork z haftem)

38,00 złCena
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Lawendowy Ląd Małgorzata Sikorska

ul. Lawendowa 8, 62-405 Ląd

+48 501 583 243

lawendowylad@gmail.com

NIP 777 220 52 14

REGON 387088408

Dane do przelewów

Wpłaty za produkty i usługi (rękodzieło, inne artykuły ze sklepiku, edukacja, warsztaty, zwiedzanie plantacji, wynajęcie miejsca na sesje fotograficzne, grill lub ognisko) Uwaga! Tu nastąpiła zmiana numeru konta.: 34194010763215851500000000

Wpłaty za usługi agroturystyczne: 76194010763217318500000000 (Tu też jest nowy numer konta.)

© Lawendowy Ląd Małgorzata Sikorska  | Polityka Prywatności | Regulamin sklepu

Created by Maciej Sikorski with Wix.com