1_Kolekcja Dekoracje.JPG

Dekoracje

Trudno wyobrazić sobie mieszkanie bez żadnych dekoracji. Jednocześnie ważne jest, by każda z ozdób wzbogacała wnętrze i wpisywała się w jego atmosferę. W tym świetnie sprawdzają się dekoracje o charakterze naturalnym, a przez to ponadczasowym, wpisujące się zgrabnie w rozmaite wnętrza – skromne a wyjątkowe, bo jako efekt rękodzieła –niepowtarzalne.

Dom bez dekoracji w ramach lub ramkach? Raczej niemożliwe. W Lawendowym Lądzie znajdziesz zarówno te klasyczne, malowane farbą, jak i takie, które zaskoczą Cię swoją naturą. Suszone kwiaty, wychodzące na spotkanie, lawendowe panienki, wdzięczące się ze swych okienek, czy ceramiczne serca bijące rytmem domu. Każdy z nich z przyjemnością udekoruje mieszkanie. Twoje, lub tych, obdarowanych z miłych i wyjątkowych okazji. Od serca.

Brak produktu

Już przed wiekami odkryto, że talerzyk może mieć nie tylko funkcję użytkową, lecz także ozdobną - gdy leży na blacie mebla albo gdy wisi na ścianie. Łączy w sobie naturalność z oryginalnością i skromność z elegancją. 

Twoja kanapa lub fotel, łóżko bądź szezlong nie mogą obyć się bez ocieplającej obecności poduchy. Im jest ich więcej, tym przytulniejsze gniazdko. Nasze poduchy zwracają uwagę ręcznie malowanym motywem lawendy na naturalnej tkaninie poszewki.

 

Na dodatek, poducha wyróżni się wśród innych świeżym, odprężającym zapachem, ułatwiającym i umilającym odpoczynek, jeśli zafundujesz sobie wersję z kiszką lawendową, czyli wkładanym do środka poduchy mieszkiem wypełnionym suszonym kwiatem lawendy, długim aż na 1,5 m!

Ręcznie zdobiony motywem lawendowych kwiatków kominek zapachowy w połączeniu z dającą ciepłe światło świeczką, stworzy w pomieszczeniu wyjątkowy nastrój, który idealnie wzbogacisz aromatem pochodzącym z kilku kropli lawendowego olejku.

Malutkie i milutkie drobiazgi, wciąż popularne nie tylko wśród kolekcjonerów - to wdzięczne dekoracje, które zajmują niewiele miejsca. Świetne jako ozdoba nie tylko małych mieszkań.