aranżowane łazienka.JPG

Dla pani i pana domu

W domu udekorowanym ze smakiem żyje się milej. Gdy dekoruje go także zapach - niebiańsko! A gdy napojów i potraw kosztuje się z tak pięknych naczyń - każdy dzień w domu spowija wyjątkowa aura.

Chcesz, by Twój dom był pełen zapachu lata? Pełen zapachu wakacyjnego rozleniwienia i odprężenia? Kominek zapachowy unoszący aromaty lawendowego olejku lub olejek dodany do wodnego odkurzacza albo dyfuzora, wypełnią dom tą błogą, lawendową aurą. Zapachem tym wypełni się i łazienka, gdy do wanny gorącej kąpieli dodasz kilka kropelek olejku albo gdy spryskasz ręczniki wodą lawendową. W sypialni to aromat nieodzowny - ułatwi zasypianie nawet po nerwowym dniu. Wystarczy kropla olejku na róg poduszki albo mgiełka hydrolatu rozpylona na pościeli, by ogarnął Cię błogi spokój.

Idealne dopełnienie łazienki lub kąpielowego salonu, cieszące swoją funkcjonalnością i dekoracyjnością. Motyw lawendy wnosi urodę i świeżość, ceramika nadaje elegancji. O praktyczność zaś dbają niemałe otwory odprowadzające wodę z mydła.

Dekorując mieszkanie chcemy sprawić, by domownicy i goście czuli się w nim jak w domu. Tę przyjemną atmosferę pomogą stworzyć obrazki z motywem lawendy - zarówno te klasyczne, malowane farbą, jak i takie, które zaskoczą Cię swoją naturą. Suszone kwiaty, wychodzące na spotkanie lawendowe panienki, wdzięczące się ze swych okienek, czy ceramiczne serca bijące rytmem domu. Każdy z nich będziesz oglądał na co dzień z przyjemnością.