aranżowane łazienka.JPG

Dla pani i pana domu

W domu udekorowanym ze smakiem żyje się milej. Gdy dekoruje go także zapach - niebiańsko! A gdy napojów i potraw kosztuje się z tak pięknych naczyń - każdy dzień w domu spowija wyjątkowa aura.

Chcesz, by Twój dom był pełen zapachu lata? Pełen zapachu wakacyjnego rozleniwienia i odprężenia? Kominek zapachowy unoszący aromaty lawendowego olejku lub olejek dodany do wodnego odkurzacza albo dyfuzora, wypełnią dom tą błogą, lawendową aurą. Zapachem tym wypełni się i łazienka, gdy do wanny gorącej kąpieli dodasz kilka kropelek olejku albo gdy spryskasz ręczniki wodą lawendową. W sypialni to aromat nieodzowny - ułatwi zasypianie nawet po nerwowym dniu. Wystarczy kropla olejku na róg poduszki albo mgiełka hydrolatu rozpylona na pościeli, by ogarnął Cię błogi spokój.

Olejek lawendowy

Olejek lawendowy

22,00 złCena
Woda lawendowa (hydrolat)

Woda lawendowa (hydrolat)

15,00 złCena
Kominek zapachowy z motywem lawendy

Kominek zapachowy z motywem lawendy

44,00 złCena

Idealne dopełnienie łazienki lub kąpielowego salonu, cieszące swoją funkcjonalnością i dekoracyjnością. Motyw lawendy wnosi urodę i świeżość, ceramika nadaje elegancji. O praktyczność zaś dbają niemałe otwory odprowadzające wodę z mydła.

Mydelniczka z motywem lawendy

Mydelniczka z motywem lawendy

29,00 złCena

Dekorując mieszkanie chcemy sprawić, by domownicy i goście czuli się w nim jak w domu. Tę przyjemną atmosferę pomogą stworzyć obrazki z motywem lawendy - zarówno te klasyczne, malowane farbą, jak i takie, które zaskoczą Cię swoją naturą. Suszone kwiaty, wychodzące na spotkanie lawendowe panienki, wdzięczące się ze swych okienek, czy ceramiczne serca bijące rytmem domu. Każdy z nich będziesz oglądał na co dzień z przyjemnością. 

Ręcznie malowany motyw lawendy na naturalnej tkaninie poduszki przykuje i ucieszy niejedno oko. Na dodatek, poducha wyróżnia się wśród innych świeżym, odprężającym zapachem, ułatwiającym i umilającym odpoczynek, jeśli zafundujesz sobie wersję z kiszką lawendową, czyli wkładanym do środka poduchy mieszkiem wypełnionym suszoną lawendą, długim aż na 1,5 m!

Ręcznie malowana poducha dekoracyjna z motywem lawendy

Ręcznie malowana poducha dekoracyjna z motywem lawendy

58,00 złCena

Jako gospodarze, lubimy na różne okazje wyjąć na stół różne naczynia – najlepiej takie, które są niepowtarzalne i piękne. Aby goście częstowali się z rozkoszą, ale i troszeczkę pękali z zazdrości.

 

Lawendowy Ląd proponuje gospodarzom wyjątkową, ręcznie wykonaną, ceramiczną zastawę autorstwa pracowni BISKWIT. Naczynia można dowolnie kompletować, w zależności od potrzeb. A wszystko to w spójnej stylistyce z lawendowym motywem przewodnim, powstałym z wykorzystaniem prawdziwych kwiatów.

 

Każdy produkt jest podwójnie wypalany i szkliwiony, co zapewnia mu trwałość i elastyczność. Można go nie tylko myć w wodzie, ale i w zmywarce. 

W sypialniach i miejscach przechowywania ubrań, zwłaszcza wełnianych i skórzanych warto zadbać o źródło lawendowego aromatu, gdyż lawenda odstrasza mole odzieżowe i ułatwia zasypianie, uspokajając. Woreczki z lawendowym suszem okażą się tam zaś nie tylko przydatne, ale i dekoracyjne, dzięki pięknemu wzornictwu. Podobnie worki i woreczki z haftem – świetne do przechowywania mniejszych i większych przedmiotów albo produktów spożywczych lubiących płótno, jak np. pieczywo.