2_Kolekcja Zapachowe.JPG

Zapachowe

Po co nam lawenda? Po co jej zapach? Otóż ma on szeroką gamę dobroczynnych właściwości, które uprzyjemnią nasze życie. Uspokaja, wycisza, odpręża, dzięki temu relaksuje i pomaga w zasypianiu.

Lawendowy susz do woreczków, poduszeczek i przytulanek oraz lawendowy olejek i hydrolat  pozyskaliśmy z posadzonej i pielęgnowanej przez nas plantacji w Lądzie.

Zapach do szaf, szuflad, garderoby, sypialni, do dziecięcego łóżeczka i do samochodu... Autorskie wzornictwo sprawia, że lawendowe woreczki są nie tylko przydatne, ale i dekoracyjne. Na każdy sezon możesz mieć inny woreczek! Oferujemy bogatą ofertę wzornicza, połączoną z krótkimi seriami. Bywa, że w sklepiku stacjonarnym mamy jednocześnie około 50 wzorów woreczków, a większość z nich występuje tylko w kilku lub kilkunastu egzemplarzach. Dzięki temu zyskują na oryginalności. Tu znajdziesz tę część kolekcji, która cieszy się największym uznaniem naszych klientów.

Obdarowując bliskich, pragniemy dać coś wyjątkowo ładnego i unikatowego. Dekorując swoją przestrzeń, chcemy, by cieszyła nasze oczy, ale i pozostałe zmysły. Zapach ubrany w postaci ręcznie malowanych lub haftowanych woreczków i poduszeczek idealnie sprawdzi się w tych i wielu innych sytuacjach.

Poduszeczka zapachowa relaksacyjna na oczy

Poduszeczka zapachowa relaksacyjna na oczy

38,00 złCena

Nie tylko jogini oddają się relaksowi, kładąc poduszeczkę wyciszającą na zamknięte powieki. Ty również możesz korzystać z dotyku delikatnego jedwabiu chłodzącego oczy i z unoszącego się w czasie relaksacji odprężającego aromatu lawendy zamkniętej w poduszeczce.

Dzieci to żywe srebro - mamy wrażenie, że niektóre z nich uważają sen za stratę czasu, za przeszkodę w żywiołowym zgłębianiu tajemnic świata. Dorośli wiedzą, że sen to zdrowie i rozwój, a więc pragną dzieciom ułatwić przejście w ten spokojny stan, gdy jednocześnie sami zaznają odpoczynku. Właściwości lawendowego aromatu mieszkającego w przytulankach oraz przymilny dotyk polarowej tkaniny z pewnością to ułatwią. Pachnące lawendą zwierzaczki sprawią więc radość i dzieciom, i ich rodzicom.

Ze słowem „lawenda” kojarzy się najpierw zapach – jego esencja drzemie zaś w destylatach, pozyskiwanych tu, na miejscu – z naszego suszu, w naszym gospodarstwie.

Olejek lawendowy

Olejek lawendowy

22,00 złCena

Zwłaszcza olejek to skoncentrowana mieszanina kilku substancji eterycznych wydobytych z roślin dzięki przejściu przez nie i skropleniu się pary wodnej. Wykorzystasz go w nawilżaczach powietrza/dyfuzorach, odkurzaczach wodnych, a przede wszystkim w ceramicznych kominkach zapachowych. Tam, podgrzany na bazie wody, roztoczy swój zapach i umili pracę lub wypoczynek - w biurze, salonie, sypialni, czy łazience. Gdzie zechcesz.

Efektem destylacji olejku jest jeszcze jeden produkt – skroplona para wodna z zawartymi w niej cennymi składnikami wydobytymi z lawendy jako rośliny zielnej. Oprócz właściwości nawilżających i antyseptycznych, a zarazem kojących, woda lawendowa ma delikatny zapach lawendy. Rozpylona pod postacią mgiełki odświeży pomieszczenie, pościel, ręczniki, pozwoli spokojnie zasnąć, a nawet złagodzi skutki ukąszeń owadów.

Woda lawendowa (hydrolat)

Woda lawendowa (hydrolat)

15,00 złCena
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Lawendowy Ląd Małgorzata Sikorska

Ląd 133, 62-405 Ląd

+48 501 583 243

lawendowylad@gmail.com

NIP 777 220 52 14

REGON 387088408

Dane do przelewów

Wpłaty za produkty i usługi (rękodzieło, inne artykuły ze sklepiku, edukacja, warsztaty, zwiedzanie plantacji, wynajęcie miejsca na sesje fotograficzne, grill lub ognisko) Uwaga! Tu nastąpiła zmiana numeru konta.: 34194010763215851500000000

Wpłaty za usługi agroturystyczne: 6019401076 52166225 00000000

© Lawendowy Ląd Małgorzata Sikorska  | Polityka Prywatności | Regulamin sklepu

Created by Maciej Sikorski with Wix.com