2_Kolekcja Zapachowe.JPG

Zapachowe

Po co nam lawenda? Po co jej zapach? Otóż ma on szeroką gamę dobroczynnych właściwości, które uprzyjemnią nasze życie. Uspokaja, wycisza, odpręża, dzięki temu relaksuje i pomaga w zasypianiu.

Lawendowy susz do woreczków, poduszeczek i przytulanek oraz lawendowy olejek i hydrolat  pozyskaliśmy z posadzonej i pielęgnowanej przez nas plantacji w Lądzie.

Zapach do szaf, szuflad, garderoby, sypialni, do dziecięcego łóżeczka i do samochodu... Autorskie wzornictwo sprawia, że lawendowe woreczki są nie tylko przydatne, ale i dekoracyjne. Na każdy sezon możesz mieć inny woreczek! Oferujemy bogatą ofertę wzornicza, połączoną z krótkimi seriami. Bywa, że w sklepiku stacjonarnym mamy jednocześnie około 50 wzorów woreczków, a większość z nich występuje tylko w kilku lub kilkunastu egzemplarzach. Dzięki temu zyskują na oryginalności. Tu znajdziesz tę część kolekcji, która cieszy się największym uznaniem naszych klientów.

Obdarowując bliskich, pragniemy dać coś wyjątkowo ładnego i unikatowego. Dekorując swoją przestrzeń, chcemy, by cieszyła nasze oczy, ale i pozostałe zmysły. Zapach ubrany w postaci ręcznie malowanych lub haftowanych woreczków i poduszeczek idealnie sprawdzi się w tych i wielu innych sytuacjach.

Poduszeczka zapachowa relaksacyjna na oczy

Poduszeczka zapachowa relaksacyjna na oczy

33,00 złCena

Nie tylko jogini oddają się relaksowi, kładąc poduszeczkę wyciszającą na zamknięte powieki. Ty również możesz korzystać z dotyku delikatnego jedwabiu chłodzącego oczy i z unoszącego się w czasie relaksacji odprężającego aromatu lawendy zamkniętej w poduszeczce.

Dzieci to żywe srebro - mamy wrażenie, że niektóre z nich uważają sen za stratę czasu, za przeszkodę w żywiołowym zgłębianiu tajemnic świata. Dorośli wiedzą, że sen to zdrowie i rozwój, a więc pragną dzieciom ułatwić przejście w ten spokojny stan, gdy jednocześnie sami zaznają odpoczynku. Właściwości lawendowego aromatu mieszkającego w przytulankach oraz przymilny dotyk polarowej tkaniny z pewnością to ułatwią. Pachnące lawendą zwierzaczki sprawią więc radość i dzieciom, i ich rodzicom.

Ze słowem „lawenda” kojarzy się najpierw zapach – jego esencja drzemie zaś w destylatach, pozyskiwanych tu, na miejscu – z naszego suszu, w naszym gospodarstwie.