top of page

Zapraszamy

do wytchnienia

w Lawendowym Lądzie!

Dom w Lawendowym Lądzie położony jest w górnej części wysokiego brzegu pradoliny Warty, dzięki czemu z południowych okien rozciąga się piękna panorama nadrzecznych łąk i wydmowych lasów, a przez okno na wschód widać, jak słońce wychodzi na spotkanie zabudowaniom pocysterskiego, klasztornego opactwa.

Czeka tu na Państwa

nowiutki, wygodny, klimatyzowany, duży pokój z dwoma niezwykłymi widokami, idealny dla dwojga (choć przygotowany także dla rodziców z dziećmi). Jest niezależną częścią domu gospodarzy, mającą oddzielne wejście. To szczególnie ważna zaleta dla tych, którzy chcą trochę odpocząć od innych ;)

czekaNaPanstwa.png
planPokoju_V.1.1_white.png

Wygodnie i przyjemnie

spędza się czas w pokoju estetycznie urządzonym przez Panie projektantki - Karolinę i Zosię. Wnętrzu urody dodaje gama barw zaczerpniętych z natury, w tym tematyczna nutka lawendy, obecna w kolorystyce wystroju. ​Wszystkie meble - według koncepcji Zosi - indywidualnie zaprojektowane i przygotowane zostały przez wyłącznie polskich wykonawców, m.in. przez brata Macieja.  

Poniżej można zapoznać się bliżej ze wszystkimi Kącikami i wygodami pokoju.

Wyposażenie
Atrakcje

Lawendowy Ląd to dobry wybór dla szukających wytchnienia, ucieczki od codzienności albo lubiących wypoczynek aktywny, w tym dla:

Dowiedz się więcej o atrakcjach i ciekawych miejscach w okolicy Lawendowego Lądu!

Cennik

Cennik

pełna wiosna

06.05.24 - 28.05.24

cena za 1-2 os./dobę

390 zł

cena za 3 os./dobę

440 zł

min. czas pobytu

2 doby

cena za 4 os./dobę

490 zł

Można zamówić śniadania w cenie 45 zł od osoby za śniadanie. 

Nie można rozpocząć pobytu w soboty lub w niedziele.

Regulamin

W znajdującym się poniżej kalendarzu dostępności pokoju nieprzekreślone daty to dni możliwego rozpoczęcia pobytu. Zapraszamy do przejrzenia dostępnych terminów i rezerwacji drogą e-mail (agroturystyka.lawendowylad@gmail.com) pod przyciskiem ZAREZERWUJ, który znajduje się pod kalendarzem oraz u góry.

Kalendarz rezerwacji
Bon upominkowy

Bon upominkowy

to idealny pomysł, jeśli pragniesz zrobić miły podarunek bliskiej Twemu sercu osobie.

Daje on obdarowanym możliwość wypoczynku w naszym apartamencie agroturystycznym przez zamówioną liczbę dni, ze śniadaniami lub bez, w terminie wybranym od razu lub uzgodnionym z nami przez obdarowanych, w ramach czasu ważności Bonu.

Już wiele osób skorzystało z naszego Bonu jako obdarowujący - a obdarowani, którzy już u nas wypoczywali, byli zachwyceni. Dlatego z całą pewnością polecamy Bon jako prezentowy strzał w dziesiątkę!

LL-bony.png
bottom of page