Zapraszamy

do wytchnienia

w Lawendowym Lądzie!

Dom w Lawendowym Lądzie położony jest w górnej części wysokiego brzegu pradoliny Warty, dzięki czemu z południowych okien rozciąga się piękna panorama nadrzecznych łąk i wydmowych lasów, a przez okno na wschód widać, jak słońce wychodzi na spotkanie zabudowaniom pocysterskiego, klasztornego opactwa.

Czeka tu na Państwa

nowiutki, wygodny, klimatyzowany, duży pokój z dwoma niezwykłymi widokami, idealny dla dwojga (choć przygotowany także dla rodziców z dziećmi). Jest niezależną częścią domu gospodarzy, mającą oddzielne wejście. To szczególnie ważna zaleta w tych przykrych czasach, gdy ludzie zmuszeni są siebie unikać...

czekaNaPanstwa.png
planPokoju_V.1.1_white.png

Wygodnie i przyjemnie

spędza się czas w pokoju estetycznie urządzonym przez Panie projektantki - Karolinę i Zosię. Wnętrzu urody dodaje gama barw zaczerpniętych z natury, w tym tematyczna nutka lawendy, obecna w kolorystyce wystroju. ​Wszystkie meble - według koncepcji Zosi - indywidualnie zaprojektowane i przygotowane zostały przez wyłącznie polskich wykonawców, m.in. przez brata Macieja.  

Poniżej można zapoznać się bliżej ze wszystkimi Kącikami i wygodami pokoju.

 
 

Lawendowy Ląd to dobry wybór dla szukających wytchnienia, ucieczki od codzienności albo lubiących wypoczynek aktywny, w tym dla:

Dowiedz się więcej o atrakcjach i ciekawych miejscach w okolicy Lawendowego Lądu!

 

W pokoju znajdują się: 1 łóżko małżeńskie, 1 sofa dwuosobowa, 1 szezlong dla 1 osoby. Na życzenie przygotujemy łóżeczko turystyczne z pościelą dla maluszka.

Cena za dobę pobytu 1 - 2 osób to 440 zł.  Za każdą dodatkową osobę dopłata wynosi 60 zł za dobę. Można zamówić śniadanie w cenie 40 zł/os

Minimalny czas pobytu to 2 doby poza sezonem "Wakacje".

Od czerwca do sierpnia miejsce wynajmujemy tylko w trzydniowych turnusach od poniedziałku do czwartku i od czwartku do niedzieli. 

 

W znajdującym się poniżej kalendarzu dostępności pokoju nieprzekreślone daty to dni możliwego rozpoczęcia pobytu. Zapraszamy do przejrzenia dostępnych terminów i rezerwacji wiadomością e-mail agroturystyka.lawendwylad@gmail.com

 
 

Bon upominkowy

to idealny pomysł, jeśli pragniesz zrobić miły podarunek bliskiej Twemu sercu osobie.

Daje on obdarowanym możliwość wypoczynku w naszym apartamencie agroturystycznym przez zamówioną liczbę dni, ze śniadaniami lub bez, w terminie wybranym od razu lub uzgodnionym z nami przez obdarowanych, w ramach czasu ważności Bonu.

Już wiele osób skorzystało z naszego Bonu jako obdarowujący - a obdarowani, którzy już u nas wypoczywali, byli zachwyceni. Dlatego z całą pewnością polecamy Bon jako prezentowy strzał w dziesiątkę!

LL-bony.png