Zapraszamy

do wytchnienia

w Lawendowym Lądzie!

Dom w Lawendowym Lądzie położony jest w górnej części wysokiego brzegu pradoliny Warty, dzięki czemu z południowych okien rozciąga się piękna panorama nadrzecznych łąk i wydmowych lasów, a przez okno na wschód widać, jak słońce wychodzi na spotkanie zabudowaniom pocysterskiego, klasztornego opactwa.

Czeka tu na Państwa

nowiutki, wygodny, klimatyzowany, duży pokój z dwoma niezwykłymi widokami, idealny dla dwojga (choć przygotowany także dla rodziców z dziećmi). Jest niezależną częścią domu gospodarzy, mającą oddzielne wejście. To szczególnie ważna zaleta w tych przykrych czasach, gdy ludzie zmuszeni są siebie unikać...

Wygodnie i przyjemnie

spędza się czas w pokoju estetycznie urządzonym przez Panie projektantki - Karolinę i Zosię. Wnętrzu urody dodaje gama barw zaczerpniętych z natury, w tym tematyczna nutka lawendy, obecna w kolorystyce wystroju. ​Wszystkie meble - według koncepcji Zosi - indywidualnie zaprojektowane i przygotowane zostały przez wyłącznie polskich wykonawców, m.in. przez brata Macieja.  

Poniżej można zapoznać się bliżej ze wszystkimi Kącikami i wygodami pokoju.

 
 

Lawendowy Ląd to dobry wybór dla szukających wytchnienia, ucieczki od codzienności albo lubiących wypoczynek aktywny, w tym dla:

Dowiedz się więcej o atrakcjach i ciekawych miejscach w okolicy Lawendowego Lądu!

 

Cena wynajmu pokoju za dobę (1 lub 2 osoby dorosłe + od 1 do 3 dzieci)280 zł

śniadanie dla 1 osoby - opcje do wyboru: "Do syta" 25 zł lub "Róg obfitości" 35 zł 

 

Minimalny czas pobytu to dwie doby. 

 
 

Jak czytać kalendarz rezerwacji?

Zapisana rezerwacja zaczyna się pierwszego oznaczonego dnia od godz. 15:00 (do godz. 11:00 tego dnia może trwać Twoja rezerwacja) i kończy się ostatniego oznaczonego dnia o godz. 11:00 (od godz. 15:00 tego dnia może zaczynać się Twoja rezerwacja).

 

Bon upominkowy

to idealny pomysł, jeśli pragniesz zrobić miły podarunek bliskiej Twemu sercu osobie.

Daje on obdarowanym możliwość wypoczynku w naszym apartamencie agroturystycznym przez zamówioną liczbę dni, ze śniadaniami lub bez, w terminie wybranym od razu lub uzgodnionym z nami przez obdarowanych, w ramach czasu ważności Bonu.

Już wiele osób skorzystało z naszego Bonu jako obdarowujący - a obdarowani, którzy już u nas wypoczywali, byli zachwyceni. Dlatego z całą pewnością polecamy Bon jako prezentowy strzał w dziesiątkę!

  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Lawendowy Ląd Małgorzata Sikorska

ul. Lawendowa 8, 62-405 Ląd

+48 501 583 243

lawendowylad@gmail.com

NIP 777 220 52 14

REGON 387088408

Dane do przelewów

Wpłaty za produkty i usługi (rękodzieło, inne artykuły ze sklepiku, edukacja, warsztaty, zwiedzanie plantacji, wynajęcie miejsca na sesje fotograficzne, grill lub ognisko) Uwaga! Tu nastąpiła zmiana numeru konta.: 34194010763215851500000000

Wpłaty za usługi agroturystyczne: 76194010763217318500000000 (Tu też jest nowy numer konta.)

© Lawendowy Ląd Małgorzata Sikorska  | Polityka Prywatności | Regulamin sklepu

Created by Maciej Sikorski with Wix.com